Dom otoczony zielenią na sprzedaż o powierzchni użytkowej około 85m2, położony na 9,55ar działce w miejscowości Skorochów nad Jeziorem Nyskim. Dom wybudowany w technologii szkieletowej w 2020r. Budynek parterowy z poddaszem użytkowym, to dom dla osób szukających nieruchomości w spokojnej okolicy i pięknym otoczeniu w pobliżu jeziora Nyskiego, a jednocześnie blisko do centrum miasta Nysa. Ze względu na lokalizację dom nadaje się również jako dom rekreacyjny jak i całoroczny. Nowoczesna bryła, duże przeszklenia łączą przestrzeń domu z otaczającą go przyrodą, wprowadzają dużo naturalnego światła. Nieruchomość rozkładowa, a układ pomieszczeń jest bardzo funkcjonalny. Na parterze znajduje się duży otwarty salon z kuchnią oraz wyjściem na duży taras, trzy osobne sypialnie w tym dwie z garderobami, łazienka z wc, kotłownia, korytarz, na poddaszu duża otwarta przestrzeń do własnej aranżacji przez nowego właściciela. Do budynku dobudowany duży garaż. Dojazd drogą utwardzoną, miłe sąsiedztwo, zabudowa willowa jednorodzinna. Dzięki zastosowanym materiałom budowlanym budynek jest energooszczędny w utrzymaniu.
Standard wykończenia: technika szkieletowa, elewacja otynkowana kolor biały, dach blacha, okna pcv trzyszybowe, w oknach zainstalowano antywłamaniowe rolety. Ogrzewanie gazowe, podłogowe. Media; prąd, gaz woda, kanalizacja z miasta. Niskie koszty utrzymania. Wybrukowany podjazd oraz taras, posesja w całości ogrodzona obsadzona tujami oraz trawą. Na podłogach panele oraz glazura.
Lokalizacja; Dom usytuowany jest ok 800m od linii brzegowej Jeziora Nyskiego. Miejscowość Skorochów jest to miejsce wyjątkowo spokojne o przepięknych walorach przyrodniczych, miejsce wymarzone dla osób poszukujących ciszy, a jednocześnie dogodnego dostępu do pełnej infrastruktury. Osoby, które decydują się tu zamieszkać, mogą liczyć na niewielki ruch komunikacyjny i sporą ilość zieleni. Placówki oświatowe tj. szkoły podstawowe, żłobki, przedszkola, sklepy, place zabaw, przychodnie, sklepy, usługi, galerie handlowe, baseny, kino, teatr znajdują się w centrum miasta Nysa w odległości około 5 min samochodem. Blisko do wielu atrakcji turystycznych Jezioro Nyskie , Otmuchowskie, Paczkowskie, stoki narciarskie w Polsce oraz Czechach, ścieżki rowerowe, szlaki turystyczne itd. Około 60 minut do lotniska we Wrocławiu, 50 minut do Opola, 50 minut do Kotliny Kłodzkiej, 30 minut do autostrady A4, Bliskość Gór Opawskich i Biskupiej Kopy, 30 minut do Czech gdzie miłośnicy jazdy na nartach mogą cieszyć się zimowym krajobrazem, 3 godziny do lotniska Pradze.
Bezpłatnie prowadzimy doradztwo kredytowe, dzięki któremu uzyskają Państwo najkorzystniejszy kredyt na zakup nieruchomości.
Zapraszamy na prezentację nieruchomości.
Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

