Wyszukiwarka

0 zł do 2 000 000 zł

Znaleziono 0 wyników. Jeżeli chcesz zobaczyć wyniki kliknij tutaj
Wyszukiwarka

0 zł do 2 000 000 zł

znaleziono 0 wyników
Wyniki twojego wyszukiwania

Działka budowlana na sprzedaż, Skorochów

Cena: 259 000 zł
Numer oferty: 47822
Skorochów,
dodaj do ulubionych
nieaktualne

Działka budowlana, inwestycyjna na sprzedaż lub zamianę o powierzchni 13,50ar położona w spokojnej części miejscowości Skorochów położonej nad Jeziorem Nyskim. To miejsce dla osób szukających nieruchomości w spokojnej okolicy i pięknym otoczeniu w pobliżu jeziora Nyskiego oraz Otmuchowskiego a jednocześnie blisko do miasta oraz dla inwestora. Ze względu na lokalizację nieruchomość idealnie nadaje się pod zabudowę pensjonatu pod wynajem. Media: prąd, woda, kanalizacja, dojazd drogą utwardzoną. Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego działka oznaczona jest symbolem 4U z przeznaczeniem pod usługi rekreacji, sportu, zabudowa hotelarska, pensjonatowa, pole namiotowe, campingowe, dom wypoczynkowy, zabudowa usługowa handlu i gastronomii, zabudowa rekreacji indywidualnej (zabudowa przeznaczona do okresowego wypoczynku), funkcja mieszkaniowa wbudowana w bryłę budynku realizowanego w ramach zabudowy zamieszkania zbiorowego.

ZAMIANA; Możliwość zamiany na mieszkanie 2 pokojowe, do 40m2, do II pietra w Nysie.

Lokalizacja: Inwestycja usytuowana jest malowniczej miejscowości Skorochów położonej nad Jeziorem Nyskim w woj. opolskim. Lokalizację cechuje spokój, wyizolowanie, cisza a jednocześnie bezpieczna bliskość do podstawowych funkcji takich jak usługi, opieka medyczna, handel, oświata, park, ścieżki rowerowe, basen, hala sportowa, stadion ok 1km do Nysy. Blisko do wielu atrakcji turystycznych Jezioro Nyskie, Otmuchowskie, stoki narciarskie w Polsce oraz Czechach, szlaki turystyczne itd. Komunikacja miejska. Dogodny wyjazd z miasta, obwodnica Nysy 1,5km, 55km od Opola i 80km od Wrocławia.

Bezpłatnie prowadzimy doradztwo kredytowe, dzięki któremu uzyskają Państwo najkorzystniejszy kredyt na zakup nieruchomości. Zapraszamy na prezentację nieruchomości.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Adres: Skorochów
Miejscowość:
Dzielnica:
Stan specjalny:
Kod pocztowy: 48-300
Państwo: Polska
ID : 47822
Cena: 259 000 zł
Wielkość działki: 1 350 m2
Rynek: wtórny
Położenie: Poza Nysą
Zamiana: Możliwość zamiany na mieszkanie 2 pokojowe, do 40m2, do II pietra w Nysie.
prąd
woda miejska / wodociąg
kanalizacja

Porównaj oferty

Podobne oferty

Działka inwestycyjna na sprzedaż, Skorochów nad Jeziorem Nyskim

Numer oferty: 48673
16ar, pod zabudowę szeregową
16ar, pod zabudowę szeregową
650 000 zł

Katarzyna Witkowska

Specjalista ds. nieruchomości
77 433 81 53
502 601 459
kwitkowska@royalhome24.pl

Wyślij zapytanie

  Proszę określić temat

  Imię i nazwisko

  Adres email

  Telefon kontaktowy

  Treść wiadomości

  ZAMAWIAJĄCY, będąc poinformowanym o możliwości wycofania zgody w każdym czasie, wyraża zgodę na:

  502 601 458