Wyszukiwarka

0 zł do 2 000 000 zł

Znaleziono 0 wyników. Jeżeli chcesz zobaczyć wyniki kliknij tutaj
Wyszukiwarka

0 zł do 2 000 000 zł

znaleziono 0 wyników
Wyniki twojego wyszukiwania

Działka na sprzedaż, Pokrzywna

Cena: 189 000 zł
Numer oferty: 47080
Pokrzywna,
dodaj do ulubionych
nowość

Działka budowlana numer 60/13, na sprzedaż o powierzchni 9,47ar, położona w cichej i bardzo malowniczej okolicy w miejscowości Pokrzywna, przy granicy Polsko-Czeskiej. Pokrzywna jest to miejscowość wypoczynkowa, usytuowana około 25km od Nysy. Do działki prowadzi dojazd utwardzony. Działka objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego gminy Głuchołazy, z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną oraz uzupełniającą rekreacyjną, garaże. Media prąd, woda, kanalizacja w drodze przed działką. Pięknie położona, dużo zieleni wokół. Lokalizację cechuje spokój, wyizolowanie, cisza a jednocześnie bezpieczna bliskość do podstawowych funkcji takich jak usługi, handel, oświata. W sąsiedztwie znajdują się również działki z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną. Blisko do wielu atrakcji turystycznych, Jezioro Nyskie, Otmuchowskie, stoki narciarskie w Polsce oraz Czechach, ścieżki rowerowe, szlaki turystyczne itd. Lokalizacja idealna dla osób ceniących sobie ciszę i spokój, zapalonych wędkarzy, żeglarzy, miłośników gór i jezior, rowerzystów.

Bezpłatnie prowadzimy doradztwo kredytowe, dzięki któremu uzyskają Państwo najkorzystniejszy kredyt na zakup nieruchomości. Zapraszamy na prezentację nieruchomości.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Adres: Pokrzywna
Miejscowość:
Dzielnica:
Stan specjalny:
Kod pocztowy: 48-267
Państwo: Polska
ID : 47080
Cena: 189 000 zł
Wielkość działki: 947 m2
Rynek: wtórny
Położenie: Poza Nysą
prąd
woda miejska / wodociąg
gaz
kanalizacja

Katarzyna Witkowska

Specjalista ds. nieruchomości
77 433 81 53
502 601 459
kwitkowska@royalhome24.pl

Wyślij zapytanie

  Proszę określić temat

  Imię i nazwisko

  Adres email

  Telefon kontaktowy

  Treść wiadomości

  ZAMAWIAJĄCY, będąc poinformowanym o możliwości wycofania zgody w każdym czasie, wyraża zgodę na:

  77 433 81 53