Wyszukiwarka

0 zł do 2 000 000 zł

Znaleziono 0 wyników. Jeżeli chcesz zobaczyć wyniki kliknij tutaj
Wyszukiwarka

0 zł do 2 000 000 zł

znaleziono 0 wyników
Wyniki twojego wyszukiwania

Kamienica na sprzedaż, Korfantów ul. Prudnicka 19

Cena: 499 000 zł
Numer oferty: 45761

Nieruchomość dla inwestora!

Kamienica pod inwestycję na sprzedaż o powierzchni ok 300m2 położona na 9ar działce nr 404 w Korfantowie przy ul. Prudnickiej. Budynek mieszkalno- użytkowy wzniesiony został w latach międzywojennych w zabudowie zwartej w technologii tradycyjnej, cegła pełna ściany zewnętrzne, stropy drewniane, dach nowa papa. Składa się z trzech kondygnacji łącznie z poddaszem użytkowym. W budynku rozpoczęty remont, nowy dach, wykonana podcinka, obiekt częściowo podpiwniczony. W budynku można wydzielić pięć niezależnych lokali mieszkalnych. Pomieszczenia słoneczne , jasne,duże i przestronne. Częściowo rozprowadzona instalacja energetyczna, wodno- kanalizacyjne, grzewcza – instalacja gazowa, kocioł gazowy dwu-funkcyjny, w pokojach piękne piece kaflowe. Do zamontowania w budynku są już zakupione nowe okna drewniane wysokiej klasy. Posesja w całości ogrodzona z bramą wjazdową. Na posesji cztery garaże w tym jeden z kanałem oraz dwie komórki. Bardzo dobra lokalizacja przy ulicy o średnim natężeniu ruchu samochodowego, posiadająca miejsce na wypoczynek za budynkiem gdzie są liczne nasadzenia – starodrzew gdzie można posiedzieć w ciszy i spokoju wśród zieleni. Nieruchomość o dużym potencjale przeznaczenia. Część obiektu można przeznaczyć zgodnie z MPZP pod usługi publiczne i komercyjne lub pod mieszkania. Możliwość wydzielenia kilku mieszkań do zamieszkania lub pod wynajem. Kamienica graniczy z piękną stylową kamienicą po remoncie obecnie jest to dom opieki dla seniora.  Wejście do głównej klatki schodowej od ulicy Prudnickiej oraz drugie wyjście na ogród. Pełna własność gruntu.

Lokalizacja: Korfantów to miasteczko leżące na terenie powiatu nyskiego, w województwie opolskim. W miejscowości Opolskiego Centrum Rehabilitacji. Nieruchomość znajduje się w centrum miasta.

Blisko do wielu atrakcji turystycznych Jezioro Nyskie, Otmuchowskie, Paczkowskie, stoki narciarskie w Polsce oraz Czechach, ścieżki rowerowe, szlaki turystyczne itd. Około 60 minut do lotniska we Wrocławiu, 50 minut do Opola, 50 minut do Kotliny Kłodzkiej, 30 minut do autostrady A4, Bliskość Gór Opawskich i Biskupiej Kopy, 30 minut do Czech gdzie miłośnicy jazdy na nartach mogą cieszyć się zimowym krajobrazem, 3 godziny do lotniska Pradze. Szybki i wygodny dojazd do Opola, Nysy.

Bezpłatnie prowadzimy doradztwo kredytowe, dzięki któremu uzyskają Państwo najkorzystniejszy kredyt na zakup nieruchomości. Zapraszamy na prezentację nieruchomości.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Adres: Korfantów ul. Prudnicka 19
Miejscowość:
Dzielnica:
Kod pocztowy: 48-317
Państwo: Polska
ID : 45761
Cena: 499 000 zł
Metraż: 300 m2
Wielkość działki: 900 m2
Rynek: wtórny
Położenie: Poza Nysą
prąd
woda miejska / wodociąg
gaz
kanalizacja
centralne ogrzewanie gazowe
teren ogrodzony
dojazd drogą asfaltową
garaż
ścisłe centrum
teren niezalewowy
teren zamknięty
komórka lokatorska

Porównaj oferty

Podobne oferty

Dom na sprzedaż, Korfantów

72 400 m2
Numer oferty: 21153
400m2, działka 16 ar
400m2, działka 16 ar
1 590 000 zł

Katarzyna Witkowska

Specjalista ds. nieruchomości
77 433 81 53
502 601 459
kwitkowska@royalhome24.pl

Wyślij zapytanie

  Proszę określić temat

  Imię i nazwisko

  Adres email

  Telefon kontaktowy

  Treść wiadomości

  ZAMAWIAJĄCY, będąc poinformowanym o możliwości wycofania zgody w każdym czasie, wyraża zgodę na:

  502 601 458