Słoneczna Przystań Luksusowe tereny nad Jeziorem Nyskim Sprawdź Więcej domy w zabudowie szeregowej Więcej Bezpieczny zakup - Skuteczna sprzedaż
Wyszukiwarka

0 zł do 2 000 000 zł

Znaleziono 0 wyników. Jeżeli chcesz zobaczyć wyniki kliknij tutaj
Wyszukiwarka

0 zł do 2 000 000 zł

znaleziono 0 wyników
Wyniki twojego wyszukiwania

Lokal użytkowy na wynajem, Paczków ul. Wrocławska

Cena: 2 500 zł
Numer oferty: 40653
Paczków, ul. Wrocławska
dodaj do ulubionych
nowość

Lokal użytkowy na wynajem o powierzchni 104m2 usytuowany na parterze w miejscowości Paczków przy ul. Wrocławskiej. Budynek w którym znajduje się lokal jest po kapitalnym remoncie znajduje się w ścisłym centrum miasta przy jednej z głównych ulic prowadzących do rynku. Lokal składa się sali sprzedaży, zaplecza, biura, magazynku oraz wc. Obecnie lokal podzielony jest na dwa osobne lokale z czego jeden jest wynajmowany pod działalność handlową. Dwa osobne wejścia do lokalu oraz dwie witryny, dodatkowe wejście od podwórza. Budynek z cegły, ocieplony, w lokalu na podłodze glazura, witryny pcv z roletami zewnętrznymi, ogrzewanie gazowe, dojazd drogą asfaltową. Lokal doskonale nadaje się do prowadzenia działalności handlowej oraz usługowej. Dotychczas od 25 lat w lokalu prowadzona była masarnia. Punkt idealny na lokalizację banku, agencji ubezpieczeniowej, zakładów bukmacherskich, salonu kosmetycznego, fryzjerskiego, gabinetu lekarskiego, kawiarni, sklepu itp. Ze względu na układ pomieszczeń możliwość podnajęcia części lokalu lub połączenia w jeden duży lokal. Idealne na zakup w celu inwestycyjnym lub do prowadzenia własnej działalności. Teren pod budynkiem we własności. Bardzo dobra infrastruktura: centrum miasta. Miejscowość turystyczna, położona nad Jeziorem Paczkowskim.

Bezpłatnie prowadzimy doradztwo kredytowe, dzięki któremu uzyskają Państwo najkorzystniejszy kredyt na zakup nieruchomości. Zapraszamy na prezentację nieruchomości.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Adres: Paczków, ul. Wrocławska
Miejscowość:
Stan specjalny:
Państwo: Polska
ID : 40653
Cena: 2 500 zł
Metraż: 104 m2
prąd
woda miejska / wodociąg
gaz
kanalizacja

Anna Wyka

Specjalista ds. nieruchomości
+48 77 433 81 53
+48 502 601 458
awyka@royalhome24.pl

Wyślij zapytanie

  Proszę określić temat

  Imię i nazwisko

  Adres email

  Telefon kontaktowy

  Treść wiadomości

  +48 77 433 81 53