Wyszukiwarka

0 zł do 2 000 000 zł

Znaleziono 0 wyników. Jeżeli chcesz zobaczyć wyniki kliknij tutaj
Wyszukiwarka

0 zł do 2 000 000 zł

znaleziono 0 wyników
Wyniki twojego wyszukiwania

Dopilnujemy formalności oraz skompletowania dokumentacji

1. Przeprowadzenie transakcji

Chciałbyś kupić lub sprzedać nieruchomość, która znajduje się w naszej ofercie lub poza nią? Przerasta Cię ilość niezbędnych dokumentów oraz kruczków prawnych towarzyszących transakcji? A może po prostu nie masz na to czasu? Skorzystaj z naszych umiejętności oraz doświadczenia. Za nami pozostaje kilkaset skutecznie przeprowadzonych transakcji i jeszcze więcej zadowolonych klientów. Sporządzimy dla Ciebie indywidualnie dostosowaną umowę przedwstępną, nasz Ekspert Kredytowy przygotuje Ci najlepszą ofertę na rynku, zgromadzimy wszelkie niezbędne dokumenty, umówimy termin podpisania aktu notarialnego w Kancelarii Notarialnej, będziemy Ci towarzyszyć podczas przekazania kluczy do nieruchomości a także podczas podpisania stosownych umów z dostawcami mediów. Nie trać czasu na bieganie po urzędach. Najskuteczniejsze biuro w mieście zaprasza do współpracy.

2. Wycena

Chciałbyś sprzedać lub kupić nieruchomość? Nie jesteś pewien jej ceny? Nasz zespół pomoże Ci oszacować realną wartość nieruchomości, która Cię interesuje. Na podstawie przeprowadzonych oględzin, cen transakcyjnych podobnych nieruchomości oraz prowadzonych przez nasze biuro statystyk, poznasz jej aktualną wartość rynkową. Gwarantujemy Ci najwyższą jakość przeprowadzonych wyliczeń. Nie trać czasu na porównywanie cen. Najskuteczniejsze biuro w mieście zaprasza do współpracy.

3. Jeden Pośrednik

Każdy klient naszego biura jest obsługiwany przez indywidualnego opiekuna transakcji. W poszukiwaniu wymarzonej nieruchomości nie ograniczamy się jedynie do ofert naszego biura. Z powodzeniem układa się nam współpraca z innymi pośrednikami w rejonie, co prowadzi do znacznego skrócenia czasu poszukiwań. Koniec z opowiadaniem każdemu z osobna o swoich oczekiwaniach, wystarczy przedstawić je tylko jeden raz w naszym biurze. Zachęcamy do bezpłatnej prezentacji nieruchomości. Nie trać czasu na poszukiwania nieruchomości. Najskuteczniejsze biuro w mieście zaprasza do współpracy.

4. Negocjator ceny

Idealna nieruchomość jaką znalazłeś ma niekorzystną cenę? Bardzo dobrze trafiłeś. My od lat zawodowo zajmujemy się negocjacją cen nieruchomości. Skorzystaj z naszego doświadczenia i umiejętności poprowadzenia negocjacji cenowej. Zapewniamy Ci skuteczność naszych działań. Nie trać czasu na negocjacje ceny. Najskuteczniejsze biuro w mieście zaprasza do współpracy.

5. Kredyty

Zdecydowałeś się na zakup wymarzonej nieruchomości? Potrzebujesz wspomóc się kredytem? W naszym biurze znajdziesz ofertę kredytów hipotecznych wszystkich banków w Polsce. Nasz Ekspert Kredytowy fachowo pomoże Ci w wyborze oferty idealnie dostosowanej do Twoich możliwości, możliwe, że uzyskasz kredyt z 0%prowizji pobieranej przez Bank! Wyjaśni wszelkie wątpliwości związane z procesem uzyskania kredytu, bezpłatnie sprawdzi Twoją historię kredytową w BIK, sprawdzi Twoją zdolność kredytową, pomoże skompletować wszelkie dokumenty niezbędne do złożenia wniosku. Będzie Ci towarzyszył aż do momentu uzyskania kredytu. Nie trać czasu na stanie w bankowych kolejkach. Najskuteczniejsze biuro w mieście zaprasza do współpracy.

Chcesz poznać naszą ofertę lub masz do nas pytanie?

Pomagamy naszym Klientom na każdym etapie zakupu lub sprzedaży nieruchomości.

502 601 458