Wyszukiwarka

0 zł do 2 000 000 zł

Znaleziono 0 wyników. Jeżeli chcesz zobaczyć wyniki kliknij tutaj
Wyszukiwarka

0 zł do 2 000 000 zł

znaleziono 0 wyników
Wyniki twojego wyszukiwania

Działka budowlana na sprzedaż, Hajduki Nysie

Cena: 189 000 zł
Numer oferty: 54017
Hajduki Nysie,
dodaj do ulubionych
nowość

Działka budowlana nr  290/4 na sprzedaż o powierzchni 9,77ar położona w miejscowości Hajduki Nyskie k. Nysy. Działka znajduje się w bardzo cichej i ustronnej okolicy na nowo powstającym osiedlu domków jednorodzinnych. W pobliżu znajduje się już kilka zabudowań mieszkalnych. W drodze dojazdowej do działki znajdują się media tj. prąd, woda i kanalizacja. Działka objęta planem zagospodarowania przestrzennego z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną. Dojazd z drogi gminnej przez działkę nr 290/7 (służebność).

Lokalizacja: Miejscowość Hajduki Nyskie stała się sypialnią dla miasta Nysa, jest to miejsce wyjątkowo spokojne o przepięknych walorach przyrodniczych, miejsce wymarzone dla osób poszukujących ciszy, a jednocześnie dogodnego dostępu do pełnej infrastruktury. Osoby, które decydują się tu zamieszkać, mogą liczyć na niewielki ruch komunikacyjny i sporą ilość zieleni. Nieruchomość położona jest na jednym z najnowszych osiedli w tej miejscowości. Placówki oświatowe szkoły podstawowe, średnie, żłobki, przedszkola, przychodnie, sklepy,  usługi, galerie handlowe, baseny, kino, teatr znajdują się w Nysie w odległości ok 4km. Miejscem spotkań mieszkańców jest świetlica wiejska. W centrum wsi znajduje się przedszkole, plac zabaw, kościół, budynek remizy strażackiej oraz komunikacja miejska. W miejscowości możemy zrobić zakupy w sklepie ogólnospożywczym. Dogodny wyjazd dzięki obwodnicy Nysy w kierunku Opole, Wrocław, Kłodzko. Blisko do wielu atrakcji turystycznych Jezioro Nyskie , Otmuchowskie, Paczkowskie, stoki narciarskie w Polsce oraz Czechach, ścieżki rowerowe, szlaki turystyczne itd. Około  60 minut do lotniska we Wrocławiu, 50 minut do Opola, 50 minut do Kotliny Kłodzkiej, 30 minut do autostrady A4, Bliskość Gór Opawskich i Biskupiej Kopy, 30 minut do Czech gdzie miłośnicy jazdy na nartach mogą cieszyć się zimowym krajobrazem, 3 godziny do lotniska Pradze.

Bezpłatnie prowadzimy doradztwo kredytowe, dzięki któremu uzyskają Państwo najkorzystniejszy kredyt na zakup nieruchomości.

Zapraszamy do prezentacji nieruchomości na miejscu.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Adres: Hajduki Nysie
Miejscowość:
Dzielnica:
Stan specjalny:
Kod pocztowy: 48-300
Państwo: Polska
ID : 54017
Cena: 189 000 zł
Wielkość działki: 977 m2
Rynek: wtórny
Położenie: Poza Nysą
prąd
woda miejska / wodociąg
kanalizacja

Porównaj oferty

Podobne oferty

Działka mieszkaniowo-usługowa na sprzedaż, Hajduki Nyskie

Numer oferty: 45629
budowlano-usługowa, Hajduki Nyskie
budowlano-usługowa, Hajduki Nyskie
199 000 zł

Działka budowlana na sprzedaż, Hajduki Nyskie

Numer oferty: 41663
50ar, budowlana, spokojna okolica
50ar, budowlana, spokojna okolica
129 000 zł

Katarzyna Witkowska

Specjalista ds. nieruchomości
77 433 81 53
502 601 459
kwitkowska@royalhome24.pl

Wyślij zapytanie

  Proszę określić temat

  Imię i nazwisko

  Adres email

  Telefon kontaktowy

  Treść wiadomości

  ZAMAWIAJĄCY, będąc poinformowanym o możliwości wycofania zgody w każdym czasie, wyraża zgodę na:

  502 601 458