Wyszukiwarka

0 zł do 2 000 000 zł

Znaleziono 0 wyników. Jeżeli chcesz zobaczyć wyniki kliknij tutaj
Wyszukiwarka

0 zł do 2 000 000 zł

znaleziono 0 wyników
Wyniki twojego wyszukiwania

Działka na sprzedaż, Kolnowice gmina Biała

Cena: 60 000 zł
Numer oferty: 43532
Kolnowice gmina Biała,
dodaj do ulubionych

Działka budowlana na sprzedaż o powierzchni ok 60ar, położona w miejscowości Kolnowice, gmina Biała. Działka położona jest w bardzo malowniczej części miejscowości, w pobliżu pól i lasów. Do działki prowadzi droga utwardzona. Media znajdują się w pobliżu; prąd, woda. To miejsce dla osób szukających nieruchomości w spokojnej okolicy i pięknym otoczeniu w pobliżu jeziora Nyskiego oraz Otmuchowskiego a jednocześnie blisko do miasta. Ze względu na lokalizację nieruchomość nadaje się również pod zabudowę domem rekreacyjnym jak i całorocznym. Na działce znajdują się ruiny domu. Dziaka zostanie wydzielona z działki nr 177, możliwość wydzielenia mniejszej lub większej działki.

Lokalizacja; Lokalizację cechuje spokój, wyizolowanie, cisza a jednocześnie bezpieczna bliskość do podstawowych funkcji takich jak usługi, opieka medyczna, handel, oświata- 7km w Białej, 10 km w Prudniku. Blisko do wielu atrakcji turystycznych Jezioro Nyskie, Otmuchowskie, Paczkowskie, stoki narciarskie w Polsce oraz Czechach, szlaki turystyczne itd. Idealne miejsce dla młodych rodzin jak i dla osób, które wolny czas lubią spędzać aktywnie w otoczeniu przyrody. 60km od Opola i 80km od Wrocławia.

Zapraszamy na prezentację nieruchomości! Bezpłatnie prowadzimy doradztwo kredytowe, dzięki któremu uzyskają Państwo najkorzystniejszy kredyt na zakup nieruchomości.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizaci.

Adres: Kolnowice gmina Biała
Miejscowość:
Dzielnica:
Kod pocztowy: 48-210
Państwo: Polska
ID : 43532
Cena: 60 000 zł
Wielkość działki: 6 000 m2
Rynek: wtórny
Położenie: Poza Nysą
prąd
woda miejska / wodociąg

Katarzyna Witkowska

Specjalista ds. nieruchomości
77 433 81 53
502 601 459
kwitkowska@royalhome24.pl

Wyślij zapytanie

  Proszę określić temat

  Imię i nazwisko

  Adres email

  Telefon kontaktowy

  Treść wiadomości

  ZAMAWIAJĄCY, będąc poinformowanym o możliwości wycofania zgody w każdym czasie, wyraża zgodę na:

  502 601 458