Wyszukiwarka

0 zł do 2 000 000 zł

Znaleziono 0 wyników. Jeżeli chcesz zobaczyć wyniki kliknij tutaj
Wyszukiwarka

0 zł do 2 000 000 zł

znaleziono 0 wyników
Wyniki twojego wyszukiwania

Lokal gastronomiczny na wynajem, Skorochów

Cena: 2 500 zł
Numer oferty: 33904
Skorochów,
dodaj do ulubionych
wynajęte
SONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSC

Lokal użytkowy na wynajem o powierzchni użytkowej 142,47m2 położony na 2,5ar działce w Skorochowie nad Jeziorem Nyskim. Nieruchomość wybudowana w 1986r, znajduje się  w ciągu restauracji ok 300m od plaży. Przy lokalu znajduje się duży parking dla samochodów osobowych oraz ciężarowych z  dojazdem asfaltowym, z drogi krajowej numer 46 kierunek Nysa-Kłodzko. Budynek jest wolnostojący, wybudowany został technologii tradycyjnej, dwukondygnacyjny, został częściowo podpiwniczony.  Doskonale przygotowany do prowadzenia działalności gastronomicznej. Parter składa się z sali konsumpcyjnej, wc dla klientów, zmywalni, przygotowalni wstępnej , dwóch magazynów, kuchni, pomieszczenia socjalnego, korytarza, bufetu, wiatrołapu, wc dla personelu, na poddaszu dwa pokoje wypoczynkowe, dwie łazienki, korytarz oraz piwnica. Dojazd również od zaplecza. Przed lokalem ogródek wyłożony kostką brukową. Obecnie w lokalu prowadzona jest bardzo dobrze prosperująca, całoroczna działalność gastronomiczna. Dochód przynosi również podnajem pokoi na poddaszu.  Jezioro Nyskie jest bardzo popularne wśród turystów  nie tylko z regionu ale i z całej Polski, posiada całą infrastrukturą: domki letniskowe, pole namiotowe, dostęp do sanitariatów. Odbywają się tu liczne imprezy np. corocznie organizowany Festiwal Ognia i Wody. Bardzo dobra komunikacja z centrum miasta, komunikacja miejska, ścieżki rowerowe. Do zjazdu na obwodnicę Nysy ok 1km.  Zapraszamy do osobistej prezentacji nieruchomości!

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Adres: Skorochów
Miejscowość:
Dzielnica:
Stan specjalny:
Kod pocztowy: 48-300
Państwo: Polska
ID : 33904
Cena: 2 500 zł
Metraż: 142 m2
Wielkość działki: 250 m2
Pokoje: 2
Łazienki: 1
Miejsce Parkingowe: miejsce postojowe na parkingu
Rynek: wtórny
Położenie: Poza Nysą
prąd
woda miejska / wodociąg
gaz
kanalizacja

Katarzyna Witkowska

Specjalista ds. nieruchomości
77 433 81 53
502 601 459
kwitkowska@royalhome24.pl

Wyślij zapytanie

  Proszę określić temat

  Imię i nazwisko

  Adres email

  Telefon kontaktowy

  Treść wiadomości

  ZAMAWIAJĄCY, będąc poinformowanym o możliwości wycofania zgody w każdym czasie, wyraża zgodę na:

  502 601 458