Wyszukiwarka

0 zł do 2 000 000 zł

Znaleziono 0 wyników. Jeżeli chcesz zobaczyć wyniki kliknij tutaj
Wyszukiwarka

0 zł do 2 000 000 zł

znaleziono 0 wyników
Wyniki twojego wyszukiwania

Działka budowlana na sprzedaż, Hanuszów k. Nysy

Cena: 95 000 zł
Numer oferty: 43380
Hanuszów ,
dodaj do ulubionych
sprzedane

Działka budowlana numer 23/9 na sprzedaż o powierzchni 11,98ar, położona w miejscowości Hanuszów około 1 km od Nysy. Działka położona jest na górce w bocznej części miejscowości.  Media znajdują się w drodze, niedaleko działki; prąd, woda, kanalizacja, dojazd do posesji drogą utwardzoną. Zaraz za miejscowością zjazd na obwodnicę miasta Nysa, dogodny wyjazd w kierunku Opole, Wrocław, Prudnik. To miejsce dla osób szukających nieruchomości w spokojnej okolicy i pięknym otoczeniu w pobliżu jeziora Nyskiego oraz Otmuchowskiego a jednocześnie blisko do miasta. Ze względu na lokalizację nieruchomość nadaje się również pod zabudowę domem rekreacyjnym jak i całorocznym.

Lokalizacja; Lokalizację cechuje spokój, wyizolowanie, cisza a jednocześnie bezpieczna bliskość do podstawowych funkcji takich jak usługi, opieka medyczna, handel, oświata- 1km w Nysie. Blisko do wielu atrakcji turystycznych Jezioro Nyskie, Otmuchowskie, Paczkowskie, stoki narciarskie w Polsce oraz Czechach, szlaki turystyczne itd. Idealne miejsce dla młodych rodzin jak i dla osób, które wolny czas lubią spędzać aktywnie w otoczeniu przyrody. 50km od Opola i 80km od Wrocławia, około 500km do zjazdu na obwodnicę Nysy.

Zapraszamy do osobistej prezentacji nieruchomości. Bezpłatnie prowadzimy doradztwo kredytowe, dzięki któremu uzyskają Państwo najkorzystniejszy kredyt na zakup nieruchomości.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Adres: Hanuszów
Miejscowość:
Dzielnica:
Stan specjalny:
Kod pocztowy: 48-300
Państwo: Polska
ID : 43380
Cena: 95 000 zł
Wielkość działki: 1 198 m2
Rynek: wtórny
prąd
woda miejska / wodociąg
kanalizacja

Katarzyna Witkowska

Specjalista ds. nieruchomości
77 433 81 53
502 601 459
kwitkowska@royalhome24.pl

Wyślij zapytanie

  Proszę określić temat

  Imię i nazwisko

  Adres email

  Telefon kontaktowy

  Treść wiadomości

  ZAMAWIAJĄCY, będąc poinformowanym o możliwości wycofania zgody w każdym czasie, wyraża zgodę na:

  502 601 458