Wyszukiwarka

0 zł do 2 000 000 zł

Znaleziono 0 wyników. Jeżeli chcesz zobaczyć wyniki kliknij tutaj
Wyszukiwarka

0 zł do 2 000 000 zł

znaleziono 0 wyników
Wyniki twojego wyszukiwania

Działka na sprzedaż, Nieradowice- Otmuchów

Cena: 170 000 zł
Numer oferty: 54248
Nieradowice- Otmuchów,
dodaj do ulubionych
nowość
SONY DSCSONY DSCSONY DSC

Działka budowlana na sprzedaż o powierzchni 29ar położona przy ul. Sienkiewicza w Otmuchowie- Nieradowicach. Kształt działki nieregularny, teren częściowo ogrodzony, dojazd drogą asfaltową. Idealne miejsce pod dom rekreacyjny jak i całoroczny. Klasa gruntu Bp oraz RIIIb. Media w drodze przed działką tj. prąd, woda, kanalizacja.

Lokalizacja: Otmuchów jest to miejscowość położona nad Jeziorem Otmuchowskim, wypoczynkowa, usytuowana około 10km od Nysy, 60km od Opola i 100km od Wrocławia. Jest to miejsce wyjątkowo spokojne o przepięknych walorach przyrodniczych, miejsce wymarzone dla osób poszukujących ciszy, a jednocześnie dogodnego dostępu do pełnej infrastruktury. Osoby, które decydują się tu zamieszkać, mogą liczyć na niewielki ruch komunikacyjny i sporą ilość zieleni. Placówki oświatowe szkoły podstawowe, średnie, żłobki, przedszkola, przychodnie, sklepy, usługi, galerie handlowe znajdują się w centrum Otmuchowa. Dzielnica bardzo dobrze skomunikowana z centrum miasta, dogodny wyjazd dzięki obwodnicy w kierunku Opole, Wrocław, Kłodzko. Blisko do wielu atrakcji turystycznych Jezioro Nyskie , Otmuchowskie, Paczkowskie, stoki narciarskie w Polsce oraz Czechach, ścieżki rowerowe, szlaki turystyczne itd. Około 60 minut do lotniska we Wrocławiu, 50 minut do Opola, 50 minut do Kotliny Kłodzkiej, 30 minut do autostrady A4, Bliskość Gór Opawskich i Biskupiej Kopy, 30 minut do Czech gdzie miłośnicy jazdy na nartach mogą cieszyć się zimowym krajobrazem, 3 godziny do lotniska Pradze.
Bezpłatnie prowadzimy doradztwo kredytowe, dzięki któremu uzyskają Państwo najkorzystniejszy kredyt na zakup nieruchomości. Zapraszamy do prezentacji nieruchomości na miejscu.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Adres: Nieradowice- Otmuchów
Miejscowość:
Dzielnica:
Stan specjalny:
Kod pocztowy: 48-385
Państwo: Polska
ID : 54248
Cena: 170 000 zł
Wielkość działki: 2 900 m2
Rynek: wtórny
prąd
woda miejska / wodociąg
kanalizacja
dojazd drogą asfaltową

Katarzyna Witkowska

Specjalista ds. nieruchomości
77 433 81 53
502 601 459
kwitkowska@royalhome24.pl

Wyślij zapytanie

  Proszę określić temat

  Imię i nazwisko

  Adres email

  Telefon kontaktowy

  Treść wiadomości

  ZAMAWIAJĄCY, będąc poinformowanym o możliwości wycofania zgody w każdym czasie, wyraża zgodę na:

  502 601 458