Wyszukiwarka

0 zł do 2 000 000 zł

Znaleziono 0 wyników. Jeżeli chcesz zobaczyć wyniki kliknij tutaj
Wyszukiwarka

0 zł do 2 000 000 zł

znaleziono 0 wyników
Wyniki twojego wyszukiwania

Działka z domem na sprzedaż, Otmuchów- Sarnowice

Cena: 200 000 zł
Numer oferty: 54222
Otmuchów- Sarnowice,
dodaj do ulubionych
nowość
SONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSC

Działka budowlana z domem do remontu na sprzedaż o łącznej powierzchni 28,10ar położona w Otmuchowie- Sarnowicach. Działka znajduje się w bardzo cichej i ustronnej okolicy, blisko do linii brzegowej Jeziora Otmuchowskiego. Na działce znajduje się dom o powierzchni zabudowy 116m2 oraz pomieszczenie gospodarcze o powierzchni 70m2. Dom do remontu, nowy dach, strop, okna pcv. Kształt działki nieregularny, teren ogrodzony, dojazd drogą asfaltową. Miejsce idealne dla lubiących łowić ryby, uprawiać sporty wodne (na jeziorze nie ma strefy ciszy, i jest sporo wysepek) oraz do jazdy rowerem (piękne trasy rowerowe dookoła jeziora). Idealne miejsce pod dom rekreacyjny jak i całoroczny.

Lokalizacja: Obręb Sarnowice stał się sypialnią dla miasta Otmuchów, jest to miejsce wyjątkowo spokojne o przepięknych walorach przyrodniczych, miejsce wymarzone dla osób poszukujących ciszy, a jednocześnie dogodnego dostępu do pełnej infrastruktury. Osoby, które decydują się tu zamieszkać, mogą liczyć na niewielki ruch komunikacyjny i sporą ilość zieleni. Placówki oświatowe szkoły podstawowe, średnie, żłobki, przedszkola, przychodnie, sklepy, usługi, galerie handlowe, baseny, kino, teatr znajdują się w centrum Otmuchowa w odległości ok 2km. W centrum wsi znajduje się kościół, komunikacja miejska oraz PKP. Blisko do wielu atrakcji turystycznych Jezioro Nyskie , Otmuchowskie, Paczkowskie, stoki narciarskie w Polsce oraz Czechach, ścieżki rowerowe, szlaki turystyczne itd. Około 60 minut do lotniska we Wrocławiu, 50 minut do Opola, 50 minut do Kotliny Kłodzkiej, 30 minut do autostrady A4, Bliskość Gór Opawskich i Biskupiej Kopy, 30 minut do Czech gdzie miłośnicy jazdy na nartach mogą cieszyć się zimowym krajobrazem, 3 godziny do lotniska Pradze.

Bezpłatnie prowadzimy doradztwo kredytowe, dzięki któremu uzyskają Państwo najkorzystniejszy kredyt na zakup nieruchomości. Zapraszamy do prezentacji nieruchomości na miejscu.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Adres: Otmuchów- Sarnowice
Miejscowość:
Dzielnica:
Stan specjalny:
Kod pocztowy: 48-385
Państwo: Polska
ID : 54222
Cena: 200 000 zł
Wielkość działki: 2 810 m2
prąd
woda miejska / wodociąg
gaz
kanalizacja
teren ogrodzony
dojazd drogą asfaltową

Katarzyna Witkowska

Specjalista ds. nieruchomości
77 433 81 53
502 601 459
kwitkowska@royalhome24.pl

Wyślij zapytanie

  Proszę określić temat

  Imię i nazwisko

  Adres email

  Telefon kontaktowy

  Treść wiadomości

  ZAMAWIAJĄCY, będąc poinformowanym o możliwości wycofania zgody w każdym czasie, wyraża zgodę na:

  502 601 458