Wyszukiwarka

0 zł do 2 000 000 zł

Znaleziono 0 wyników. Jeżeli chcesz zobaczyć wyniki kliknij tutaj
Wyszukiwarka

0 zł do 2 000 000 zł

znaleziono 0 wyników
Wyniki twojego wyszukiwania

Lokal użytkowy/ mieszkanie na sprzedaż, Nowaki

Cena: 89 000 zł
Numer oferty: 44749

Lokal użytkowy/mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 94,60m2 położony na parterze w miejscowości Nowaki gmina Pakosławice. Lokal po przychodni z niezależnym wejście, składa się z dwóch dużych gabinetów lekarskich, gabinetu zabiegowego, poczekalni oraz zaplecza sanitarnego. Budynek dwukondygnacyjny, dach dwuspadowy kryty dachówką ceramiczną, podjazd wybrukowany. Obecnie w budynku znajdują się dwa niezależne lokale w tym jedno mieszkanie. Budynek zlokalizowany jest przy drodze asfaltowej posadowiony na wspólnej 16ar działce. W lokalu na podłogach lenteks, okna drewniane. Media; prąd, woda, szambo na posesji wspólne z sąsiadem z pierwszego piętra, brak pieca centralnego ogrzewania. Możliwość przekształcenia lokalu na cele mieszkaniowe lub do prowadzenia działalności gospodarczej.

Lokalizacja; W pobliżu znajdujaię Jezioro Nyskie i Otmuchowskie, stoki narciarskie w Polsce oraz Czechach, szlaki turystyczne itd. Idealne miejsce aby odpocząć w ciszy i spokoju. W miejscowości sklep spożywczy, kościół, przystanek autobusowy, komunikacja PKS, przedszkole, szkoła podstawowa. Lokalizację cechuje spokój, wyizolowanie, cisza a jednocześnie bezpieczna bliskość do podstawowych funkcji takich jak usługi, handel, oświata, ok 5km w Nysie. 45km od Opola i 80km od Wrocławia.

Bezpłatnie prowadzimy doradztwo kredytowe, dzięki któremu uzyskają Państwo najkorzystniejszy kredyt na zakup nieruchomości. Zapraszamy do prezentacji nieruchomości na miejscu.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Adres: Nowaki
Miejscowość:
Dzielnica:
Kod pocztowy: 48-314
Państwo: Polska
ID : 44749
Cena: 89 000 zł
Metraż: 94 m2
Łazienki: 2
Piętro: 0
Rynek: wtórny
Położenie: Poza Nysą
prąd
woda miejska / wodociąg
ogródek
teren ogrodzony
dojazd drogą asfaltową

Katarzyna Witkowska

Specjalista ds. nieruchomości
77 433 81 53
502 601 459
kwitkowska@royalhome24.pl

Wyślij zapytanie

  Proszę określić temat

  Imię i nazwisko

  Adres email

  Telefon kontaktowy

  Treść wiadomości

  ZAMAWIAJĄCY, będąc poinformowanym o możliwości wycofania zgody w każdym czasie, wyraża zgodę na:

  502 601 458