Wyszukiwarka

0 zł do 2 000 000 zł

Znaleziono 0 wyników. Jeżeli chcesz zobaczyć wyniki kliknij tutaj
Wyszukiwarka

0 zł do 2 000 000 zł

znaleziono 0 wyników
Wyniki twojego wyszukiwania

Działka na sprzedaż, Otmuchów, obręb Wójcice

Cena: 169 000 zł
Numer oferty: 54053
Otmuchów, obręb Wójcice,
dodaj do ulubionych
nowość

Działka budowlana na sprzedaż o powierzchni  21ar położona w Otmuchowie-Wójcicach. Działka znajduje się w bardzo cichej i ustronnej okolicy, bardzo blisko linii brzegowej Jeziora Nyskiego. Działka nie jest objęta planem zagospodarowania przestrzennego, Właściciel wystąpił o warunki zabudowy Z działki widok na jezioro Nyskie oraz Sudety (Góry Opawskie). Na działce znajduje się sad czereśniowy, orzechy włoskie oraz miejsce do wypoczynku pod sosnami i wierzbą płaczącą wraz z przyczepą kempingową. Idealna oferta również pod inwestycje. Działka jest własnościowa i posiada księgę wieczystą. Kształt działki regularny, prostokątny (21m x 100 m) przy utwardzonej drodze widocznej na zdjęciu. Klasa gruntu IVR i VR. Miejsce idealne dla lubiących łowić ryby, uprawiać sporty wodne (na jeziorze nie ma strefy ciszy, i jest sporo wysepek) oraz do jazdy rowerem (piękne trasy rowerowe dookoła jeziora). W pobliżu znajduje się przystanek autobusowy komunikacji publicznej oraz sklep Lewiatan bardzo dobrze zaopatrzony.

Lokalizacja: Obręb Wójcice stał się sypialnią dla miasta Otmuchów, jest to miejsce wyjątkowo spokojne o przepięknych walorach przyrodniczych, miejsce wymarzone dla osób poszukujących ciszy, a jednocześnie dogodnego dostępu do pełnej infrastruktury. Osoby, które decydują się tu zamieszkać, mogą liczyć na niewielki ruch komunikacyjny i sporą ilość zieleni. Placówki oświatowe szkoły podstawowe, średnie, żłobki, przedszkola, przychodnie, sklepy, usługi, galerie handlowe, baseny, kino, teatr znajdują się w centrum Otmuchowa w odległości ok 2km. Miejscem spotkań mieszkańców jest świetlica wiejska. W centrum wsi znajduje się przedszkole, plac zabaw, kościół, budynek remizy strażackiej oraz komunikacja miejska. W miejscowości możemy zrobić zakupy w sklepie ogólnospożywczym. Dogodny wyjazd dzięki obwodnicy Nysy w kierunku Opole, Wrocław, Kłodzko. Blisko do wielu atrakcji turystycznych Jezioro Nyskie , Otmuchowskie, Paczkowskie, stoki narciarskie w Polsce oraz Czechach, ścieżki rowerowe, szlaki turystyczne itd. Około 60 minut do lotniska we Wrocławiu, 50 minut do Opola, 50 minut do Kotliny Kłodzkiej, 30 minut do autostrady A4, Bliskość Gór Opawskich i Biskupiej Kopy, 30 minut do Czech gdzie miłośnicy jazdy na nartach mogą cieszyć się zimowym krajobrazem, 3 godziny do lotniska Pradze.

Bezpłatnie prowadzimy doradztwo kredytowe, dzięki któremu uzyskają Państwo najkorzystniejszy kredyt na zakup nieruchomości. Zapraszamy do prezentacji nieruchomości na miejscu.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Adres: Otmuchów, obręb Wójcice
Miejscowość:
Dzielnica:
Stan specjalny:
Kod pocztowy: 48-385
Państwo: Polska
ID : 54053
Cena: 169 000 zł
Wielkość działki: 2 100 m2
Rynek: wtórny

Porównaj oferty

Podobne oferty

nowość

Działka budowlana na sprzedaż, Nysa ul. Karpacka

Numer oferty: 54317
6,10ar, budowlana, Nysa ul. Karpacka,
6,10ar, budowlana, Nysa ul. Karpacka,
152 500 zł
nowość

Działka budowlana na sprzedaż, Nysa ul. Karpacka

Numer oferty: 54315
6,02ar, budowlana, Nysa ul. Karpacka
6,02ar, budowlana, Nysa ul. Karpacka
150 500 zł
nowość

Działki budowlane na sprzedaż, Nysa rejon Kordeckiego

Numer oferty: 53578
5,38ar- 6,58ar, działki budowlane
5,38ar- 6,58ar, działki budowlane
160 000 zł

Katarzyna Witkowska

Specjalista ds. nieruchomości
77 433 81 53
502 601 459
kwitkowska@royalhome24.pl

Wyślij zapytanie

  Proszę określić temat

  Imię i nazwisko

  Adres email

  Telefon kontaktowy

  Treść wiadomości

  ZAMAWIAJĄCY, będąc poinformowanym o możliwości wycofania zgody w każdym czasie, wyraża zgodę na:

  502 601 458